NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL
NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL
NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL
NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL
NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL
NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL
NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL NORDKAPP FLEXI SPACE ANNOPOL


EASTWAVE

GENERALNE WYKONAWSTWO


SZCZEGÓŁY PROJEKTU

KLIENT

NORDKAPP

LOKALIZACJA

Warszawa

POWIERZCHNIA

8 350 m2

ZREALIZOWANO

2019-2021

WARTOŚĆ PROJEKTU:

20 350 000 PLNOPIS PROJEKTU


Inwestycja przy ulicy Annopol w Warszawie zrealizowana przez EastWave w formacie kompleksowego Generalnego Wykonawstwa. Realizacja obejmowała wykonanie dwóch obiektów składających się z hali magazynowej z częścią biurową zlokalizowaną na antresoli. Rozwiązanie to pozwoliło na stworzenie otwartej i wyjątkowo podatnej na adaptacje przestrzeni.
Konstrukcja hali wykonana została z elementów prefabrykowanych żelbetowych (w tym przypadku prefabrykaty żelbetowe stanowiły także dźwigary dachowe, płyty stropowe oraz ściany i biegi klatek schodowych) dodatkowo stężonych elementami stalowymi, ściany zewnętrzne wykonano z płyt warstwowych z rdzeniem z PIR. Dach hali stanowi oparta na dźwigarach blacha trapezowa izolowana termicznie wełną mineralną, szczelność zapewnia odporna na uszkodzenia membrana PVC. Dodatkowo w dachu hali zaprojektowano i wykonano duże świetliki. Wykonana przez nas posadzka zbrojona zbrojeniem rozproszonym zapewni wieloletnie bezusterkowe użytkowanie przestrzeni magazynowej. Za bezpieczeństwo obiektu odpowiada kompleksowy system oddymiania i napowietrzania.
W zakresie robót firmy EastWave znajdowało się także kompleksowe wykonanie wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych sieci sanitarnych, elektrycznych oraz teletechnicznych. Dodatkowo zrealizowaliśmy prace związane z zagospodarowaniem terenów zewnętrznych, w tym drogi, place oraz chodniki. Zapewniliśmy także pełną obsługę Inwestycji w zakresie uzyskania pozwolenia na użytkowanie oraz komunikacji ze wszystkimi niezbędnymi urzędami oraz innymi państwowymi podmiotami.
Wprowadzone przez Projektanta i kadrę inżynieryjną Eastwave optymalizacje rozwiązań technicznych i technologicznych pozwoliły Inwestorowi na obniżenie kosztów budowy hali.
Obecnie rozpoczęliśmy prace przy realizacji trzeciego, najbardziej reprezentacyjnego budynku kompleksu, który składać się będzie z czterokondygnacyjnej części biurowej połączonej z halą magazynową.