Piotr Halemba

Prezes

Ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 2009 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Karierę w generalnym wykonawstwie rozpoczął w latach 1990-1992 pracą na budowie Międzynarodowego Dworca Lotniczego w Warszawie. Pracował na stanowiskach kierowniczych w Budokorze, Hochtief Polska i Porr Polska.

Był dyrektorem ds. technicznych i operacyjnych w Atlas Management Company, firmie, która realizowała duże projekty deweloperskie na terenie kraju i za granicą.

Zainteresowania: dalekie podróże, nurkowanie, fotografia.

John F. Eyring

Wiceprezes

Ponad 40-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 1996 roku.

Absolwent Uniwersytetu Maryland, jest posiadaczem certyfikatu LEED AP. Zdobył ogromne doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów komercyjnych jak również w dziedzinie zarządzania projektami w charakterze inwestora zastępczego.

Długie lata piastował stanowisko Prezesa i doradcy Building Congress & Exchange Foundation w Baltimore.

Przez ponad 15 lat udzielał się społecznie w organizacji Amerykańskiego Czerwonego Krzyża wchodząc w skład zarządu Regionu Chesapeake.

Jego pasją pozazawodową jest żeglarstwo.

Andrzej Solecki

Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu

Ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 2010 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Przez większą część swojej ponad dwudziestopięcioletniej kariery zawodowej pracował w dużych przedsiębiorstwach budowlanych, takich jak Hochtief Polska i Porr Polska gdzie kierował procesami przygotowania ofert. Ma za sobą również wieloletnią karierę projektanta zwieńczoną zdobyciem uprawnień projektowych.

Ekspert w dziedzinie znajomości rynku produkcji budowlano-montażowej. Oferty wychodzące spod jego ręki są kompleksowe i charakteryzują się wysokim poziomem profesjonalizmu.

Zainteresowania: sport rekreacyjny oraz podróże, wolontariat w Stowarzyszeniu Dobra Wola działającego na rzecz poprawy jakości życia dzieci, młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzin.

Paweł Malik

Dyrektor Operacyjny

15 letnie doświadczenie zawodowe.
W Eastwave od 2013 roku.

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, wydział Budownictwa Lądowego.

Karierę zawodową rozpoczynał w BINŻ realizując m.in. molo na Wiśle w Płocku.

Dla Eastwave poprowadził jako Kierownik Projektu szereg inwestycji budując doskonałe relacje z Inwestorami.

Pozazawodowo realizuje swoje pasje dotyczące motoryzacji i podróży.

Adam Zarębski

Dyrektor Operacyjny

Blisko 40-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 2018 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Pierwsze szlify w nadzorze nad realizacją dużych projektów zdobywał na budowie I linii warszawskiego metra. Pracując w warszawskim Budokorze kierował pracami na wielu budowach. Następnie piastował stanowiska na szczeblu dyrektorskim w dużych koncernach budowlanych takich jak Hochtief Polska, Eiffage Polska Budownictwo i Karmar.

Najważniejsze zainteresowania pozazawodowe to podróże, sport i świat zwierząt.

Robert Mierzwiński

Finanse

W EastWave od 2018 roku.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Manager i konsultant o bogatym doświadczeniu w obszarze zarządzania finansami przedsiębiorstwa, rachunkowości finansowej i zarządczej. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej pełnił funkcje kierownicze w działach finansowych przedsiębiorstw m. in. na stanowiskach głównego księgowego i dyrektora finansowego, a także jako doradca zarządów ds. finansowych.

Zainteresowania: taniec towarzyski, podróże, wycieczki rowerowe, kalistenika, literatura szpiegowska.

Marta Wiśniewska

Zrównoważone Budownictwo

Ponad 12 lat doświadczenia w realizacji projektów budowlanych.
Dołączyła do zespołu EastWave w 2016 roku.

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunkach Budownictwo oraz Inżynieria Środowiska.

Karierę rozpoczynała w Hochtief Polska na stanowiskach inżynierskich. Uczestniczyła w spektakularnej realizacji wysokościowca Twarda 2/4 w Warszawie.

Obecnie zarządza i prowadzi nadzór nad procesami certyfikacji BREAAM na realizowanych budowach. Reprezentuje firmę w różnorodnych aspektach kontaktu z Klientami, odpowiada za pozyskiwanie i dostarczanie danych dla Inwestorów do raportowania ESG, jest współodpowiedzialna za Zintegrowany System Zarządzania wg norm ISO.

Prywatnie jest mamą z rozwijającą się pasją do podróżowania i zdrowego stylu życia. Biega.

Jakub Fiutkowski

Kierownik Projektu

Od prawie 9 lat i prowadzi projekty zarówno w zakresie kompleksowej realizacji budynków przemysłowych jak i mieszkaniowych.
Z EastWave związany od 2017 roku.

Absolwent wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W EastWave przeszedł ścieżkę od inżyniera budowy, poprzez kierownika robót oraz kierownika budowy do kierownika kontraktu.

Posiada kilkuletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę do nadzorowania inwestycji budowalnych, zarówno w obszarze technicznym, jak i organizacyjnym oraz finansowym. Stale rozwija swoja kompetencje poprzez dodatkowe szkolenia oraz podjęcie studiów z architektury.

 W wolnym czasie podróżuje i pływa kajakiem.

Michał Nejman

Kierownik Projektu

W drodze od ponad 11 lat. I nie ma tu pomyłki, bo połowę doświadczeń zawodowych zebrał realizując najpoważniejsze przedsięwzięcia autostradowe.
W EastWave pracuje od 2018 roku.

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Budownictwo Komunikacyjne.

Uczestniczył w realizacji m.in. tras drogowych A2 i S5 oraz prac infrastrukturalnych na wzniesionym w Krośnie Odrzańskim obiekcie logistycznym.

W EastWave, poza działaniem bezpośrednim na budowach – mistrz w organizacji prac Podwykonawców – stale współpracuje z działem Ofertowania dysponując bezcenną i specjalistyczną wiedzą dotyczącą infrastruktury.

Zainteresowania: sport, a w szczególności piłka nożna i tenis.

Artur Pawłowski

Kierownik Projektu

Bez mała 30 lat na budowach.
W EastWave od 2016 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Pracował na stanowiskach inżynierskich i kierowniczych w Budokor SA i Hochtief Polska.

Uczestniczył w realizacji m.in. budynku Sądu Najwyższego i budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz centrów handlowych Galeria Bałtycka i Morski Park Handlowy w Gdańsku.

Bywa nie(d)ocenionym wsparciem w tworzeniu nowych treści na firmowej stronie www i w mediach społecznościowych.

Zainteresowania: science-fiction, rower, muzyka, street-art.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli masz pytania lub pomysły dotyczące Twojego projektu, który chciałbyś z nami zrealizować, wyślij wiadomość. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje umów spotkanie w naszym biurze, napisz do nas lub zadzwoń.

EastWave Building Company Sp. z o.o.
02-495 Warszawa
ul. Posag 7 Panien 1a
Diamond Business Park – Budynek F
Znajdź nas na Google Maps

Telefon kontaktowy
+48 22 292 19 30

Adres E-mail
biuro@eastwave.pl

Formularz kontaktowy

Gdy otrzymamy od Ciebie kilka informacji, ustalimy czas na bardziej szczegółowe omówienie Twojego projektu.


    *Pola obowiązkowe

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    Administratorem danych osobowych jest Eastwave Building Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą do przetwarzania danych osobowych jest realizacja uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora w formie komunikacji z użytkownikami jego strony internetowej). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne, aby odpowiedzieć na pytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu odpowiedzi na pytanie.